İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMİ

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri

Arya İş Güvenliği, İş Güvenliği Uzmanı olmak isteyenlere profosyonel deneyimlerini sunuyor. İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye’nin en iddialı danışmanlık ve eğitim kuruluşlarından birisi olan Arya İş Güvenliği, hazırladığı uzmanlık eğitim programları ile mesleki gelişiminizi çok farklı bir boyuta taşımayı hedefliyor.
Ülkemizdeki mevzuatın gerekliliklerini gözeterek, evrensel bilgi ve standartlarla harmanlanmış bir eğitim programına sahibiz. Yetişkin eğitiminin temel gerekliliklerini göz önüne almayan hiçbir eğitim programının başarıya ulaşacağını düşünmüyoruz. Bu yüzden eğitim programlarımızdaki tüm konuları;
Anlaşılır, sade ve uygulamaya yönelik bir bakış açısıyla, ilgili referanslarını belirtirek, grup çalışmasına olanak vererek, geniş bir kaynakça eşliğinde aktarıyoruz. Sayısız projeden edindiğimiz deneyimi süzerek bu eğitim programına aktardık. Her bir konunun en verimli nasıl aktarılabileceğine dair analiz çalışmalarımızı tamamladık ve şimdi yola çıkıyoruz. Mesleki gelişiminizde önemli bir durak olan İSG Uzmanlığı sıfatını layıkıyla kazanmak ve sürdürmek istyorsanız birlikte olmak dileğiyle.

A Sınıfı Uzmanlık Eğitimi

B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az dört yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgeleyen mühendis, mimar veya teknik elemanların katılabilecekleri eğitim programıdır. Eğitim programı 90 saat örgün, 90 saat uzaktan ve 40 saat uygulama eğitimi olmak üzere toplam 220 saattir.

B Sınıfı Uzmanlık Eğitimi

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesiyle en az üç yıl fiilen görev yaptığını iş güvenliği uzmanlığı sözleşmesi ile belgeleyen mühendis, mimar ve teknik elemanların katılabileceği eğitim programıdır. Eğitim programı 90 saat örgün, 90 saat uzaktan ve 40 saat uygulama eğitimi olmak üzere toplam 220 saattir.

C Sınıfı Uzmanlık Eğitimi

C Sınıfı İş Güvenliği olmak isteyen mühendis, mimar ve teknik elemanların katılabilecekleri eğitim programıdır. Eğitim programı 90 saat örgün, 90 saat uzaktan ve 40 saat uygulama eğitimi olmak üzere toplam 220 saattir.

İşyeri Hekimliği Eğitimi

Üniversitelerin tıp fakültelerinden mezun olan hekimlerin katılabileceği eğitim programıdır. Eğitim programı 90 saat örgün, 90 saat uzaktan ve 40 saat uygulama eğitimi olmak üzere toplam 220 saattir.

İşyeri Hekimliği Yenileme Eğitimi

İşyeri Hekimlerinin belgelerini aldıkları tarihten itibaren beş yıllık aralıklarla katılmak zorunda oldukları eğitim programıdır. Eğitim programının süresi 30 saattir.